Pakiet  Premium

Chcesz rozpocząć swoją drogę z naturalnymi sposobami leczenia, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Gdzie kupić potrzebne zioła i leki? 

Wybierając ten pakiet, wszystko czego potrzebujesz otrzymasz pocztą.

Program jest odpowiedni dla osób potrzebujących regeneracji min. po chorobach nowotworowych

Czym jest 
Pakiet Premium

Pakiet Premium jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które rozpoczynają swoją drogę w zakresie naturalnego leczenia swoich chorób i dolegliwości, dla tych osób, które nie chcą lub nie mają czasu szukać potrzebnych ziół, leków czy mieszanek do fitoterapii, oraz dla chcących zregenerować organizm po ciężkiej chorobie na przykład nowotworowej.

Pakiet Premium zawiera:
1. Pełen zakres fitoterapii Filozofii Jednej Wizyty
2. Potrzebne zioła i leki* do rozpoczęcia natychmiast całej terapii. 
3. 24 godzinne** wsparcie.

Jeśli wybierzesz wizytę On-Line – wszystkie niezbędne zioła i leki zostaną do Ciebie wysłane pocztą***.  

Cena Pakietu Premium - 2800 zł

CENA:
 2800 PLN
EURO:
700 EUR
FUNTY:
560 GBP

Wszystkie potrzebne leki i zioła w Twoim domu 
 czyli terapia na już

Pakiet Premium daje Ci gwarancję najwyższej jakości usługi oraz dostarczenia*** potrzebnych leków i ziół* do Twojego domu pod wskazany przez Ciebie adres.    
 
Jeśli więc dopiero rozpoczynasz swoją drogę z naturalnymi metodami leczenia i jesteś zagubiony/a. 

Nie wiesz gdzie kupić potrzebne zioła, leki czy mieszanki ziołowe lub po prostu zdajesz sobie sprawę, że to zadanie może nie być proste.

A może jesteś mamą, która woli spędzać czas ze swoimi dziećmi lub ma tyle obowiązków, że nie wie gdzie ręce włożyć i co zrobić najpierw? 

Może jesteś biznesmenem, który jest tak zapracowany, że myśl o dodatkowym obciążeniu poszukiwania surowców zielarsko medycznych w czeluściach sklepów internetowych  przyprawia Cię o ból głowy? 

A może po prostu nie chcesz tracić swojego cennego czasu na poszukiwanie niezbędnych składników terapii…

Bez względu na to kim jesteś i co Tobą kieruje Plan Premium jest właśnie dla Ciebie!    

Korzystając z Planu Premium otrzymujesz najwyższej jakości indywidualnie przygotowaną dla Ciebie Fitoterapię a wszystkie jej składniki* odbierzesz na miejscu, w czasie wizyty lub zostaną one do Ciebie dostarczone pocztą*** na adres, który wskażesz.

Filozofia Jednej Wizyty- czyli Twoja indywidualna Fitoterapia

Korzystając z Planu Premium otrzymujesz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb plan powrotu do zdrowia. 

Filozofia Jednej Wizyty
opiera się o wiele niezwykle ważnych aspektów, dzięki którym Twój powrót do zdrowia będzie tak łatwy i prosty jak to tylko możliwe. 
Więcej o tym czym jest Filozofia Jednej Wizyty przeczytasz na jej stronie.   

Filozofię Jednej Wizyty możesz w łatwy sposób rozszerzyć do Planu Zdrowotnej Transformacji, dzięki któremu rozpatrzymy i wyeliminujemy Twoją chorobę wielowymiarowo dzięki codziennym wizytom, sesjom oraz oczywiście ziołolecznictwu.    
Więcej o Planie Zdrowotnej Transformacji przeczytasz na jego stronie

Masz wybór. Jak wolisz? Stacjonarnie czy On-Line?

Wizyta On-Line lub wizyta stacjonarna. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz Pakiet Premium zostanie zrealizowany z najwyższą starannością i dbałością o dobro każdego pacjenta.    

Wizyty On-Line, które prowadzę, nie mają nic wspólnego z wizytami przeprowadzanymi przez lekarzy.    

Przede wszystkim zanim dojdzie do wizyty on-line, przeprowadzany jest dokładny i rzetelny wywiad z pacjentem. 

Następnie na podstawie wywiadu i wszystkich zebranych informacji przygotowuję dla każdego pacjenta indywidualną Fitoterapię zawierającą wskazówki w zakresie odżywiania, ziołolecznictwa, niezbędnych leków i innych wskazówek. 

Gdy Fitoterapia zostaje przygotowana wysyłam ją do pacjenta wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami.

Dopiero po tym procesie realizujemy wideo-wizytę, na której omawiamy to co zostało wcześniej przygotowane dla pacjenta.  Po wizycie w Planie Premium w ciągu trzech dni zostaje do ciebie nadana paczka ze wszystkim czego potrzebujesz w swojej indywidualnej Fitoterapii przywracającej zdrowie.

Wizyta trwa 60 minut i odbywa się w najwygodniejszy dla pacjenta sposób za pomocą znanych komunikatorów jak Skype, WhatsApp. 

W czasie wideo-wizyty widzimy się i mamy bezpośredni kontakt ze sobą, dzięki czemu sam proces przebiegu wizyty niczym nie odbiega od wizyty stacjonarnej. 
Ponad to, takie rozwiązanie jest dużo bardziej korzystne dla pacjenta nie tylko ze względu na wygodę, ale również ze względu na to, że dzięki większej ilości czasu jaką mam na przygotowanie całej indywidualnej Fitoterapii, mogę ją przygotować dla Ciebie dużo dokładniej. 

Ponad to pacjent, korzystający z wizyty On-Line oszczędza swój cenny czas ponieważ, czas potrzebny na przygotowanie indywidualnej Fitoterapii to co najmniej 2 godziny, które pacjent musiałby spędzić w oczekiwaniu w czasie wizyty stacjonarnej.    

Jak sam widzisz, drogi pacjencie, wizyta On-Line jest pod wieloma aspektami dużo korzystniejsza dla Ciebie. 
Dzięki niej oszczędzasz swój czas a zawsze kiedy oszczędzasz – zyskujesz.

Aby rozpocząć swój powrót do zdrowia dokonaj płatności na nasz numer konta a następnie prześlij potwierdzenie płatności na adres e-mail.

Dołącz do grona zdrowych ludzi

Umów się na wizytę już dziś i odzyskaj zdrowie

Napisz e-mail zadzwoń

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Szukasz innej terapii? Czujesz niedosyt? Zanurkuj z nami w bezkresnym raju zdrowia dla ciała i ducha

Plan Zdrowotnej Transformacji

Wielowymiarowa, holistyczna terapia przywracająca zdrowie i równowagę w całym organizmie.

Filozofia Jednej wizyty

Przywraca zdrowie i uczy człowieka samoobsługi swojego ciała. 

słabe i mocne strony organizmu

Jeśli wiesz, że w drodze jest dziura, możesz ją ominąć.

Biorezonans

Bezpieczne badanie całego organizmu wraz z terapią regeneracyjną.

wizyta rozszerzona

Uproszczona terapia indywidualna występująca również w pakiecie z badaniem biorezonansem.

Videowizyta

Porady dla osób potrzebujących pomocy specjalisty w dziedzinie ziołolecznictwa oraz naturalnych metod leczenia.  

* Pakiet zawiera wszystkie niezbędne do przeprowadzenia rozpisanej wcześniej indywidualnej Fitoterapii zioła i/lub mieszanki ziołowe i/lub leki homeopatyczne i/lub leki medycyny chińskiej (w zależności od indywidualnego planu Fitoterapii) na okres czterech tygodni. Czas leczenia naturalnego wynosi od sześciu miesięcy do dwóch  lat. W tym czasie pacjent zgłaszając się na wizyty kontrolne (określone w cenniku jako „kolejna wizyta”) nabywa kolejne zestawy leków i/lub ziół. W przypadku konieczności korekty Fitoterapii pacjent dokupuje zioła we własnym zakresie lub zleca to mi korzystając dodatkowo z „usługi logistycznej”.
** Wsparcie 24 godziny na dobę dotyczy pierwszych siedemdziesięciu dwóch godzin następujących po odbyciu wizyty lub pierwszych siedemdziesięciu dwóch godzin następujących od odbioru paczki z lekami i/lub ziołami w przypadku wizyty on-line. Po tym czasie Pacjent ma możliwość skorzystania ze wsparcia mentalnego i/lub opcji „kolejnej wizyty”.  
*** Koszt wysyłki krajowej ponosi Zielarz Szczecin. Koszt wysyłki zagranicznej ponosi pacjent.
**** Badanie metodą Biorezonansu magnetycznego obejmuje skan organizmu Pacjenta pod kontem chorób i patogenów. Możliwość rozszerzenia badania za dopłatą wg szczegółów na stronie usługi.
***** Mowa o czynnościach związanych z kontaktem oraz ustaleniem szczegółów przebiegu i realizacji dalszych etapów związanych z przeprowadzeniem wywiadu, ułożenia indywidualnej Fitoterapii oraz późniejszej wizyty On-Line i wysyłki ziół, leków.  

 ******Badanie biorezonansem musi się odbyć w ciągu 7 dni od daty opłacenia Pakietu Premium w przeciwnym wypadku możliwość wykonania badania w ramach Planu Premium przepada.