informacje o WIZYTACH ONLINE

efekty odtrtuwania

Odtruwanie organizmu jest terapią oczyszczającą organizm wielopoziomowo co oznacza, że nie możemy tego zrobić szybko.

Odtruwanie organizmu jest procesem wyprowadzania kolejno toksyn z organizmu człowieka oraz usuwania ich śladu energetycznego, który to jest nie do usunięcia ani za pomocą ziół ani za pomocą suplementacji.

Odtruwanie
organizmu jest procesem rozłożonym w czasie, ale za to najskuteczniejszym jeśli chodzi o przywracanie zdrowia poprzez usunięcie pierwotnej przyczyny choroby.

Zielarz Polska łączy
odtruwanie metodą CASE, homeopatii klasycznej oraz ziołolecznictwa i naturalnej suplementacji. Jest to najlepsza metoda odtruwania pozwalająca uniknąć skutków ubocznych i pogorszenia stanu zdrowia. 

Metoda
odtruwania opracowana przez Zielarz Polska jest wynikiem własnych doświadczeń oraz prób pozbycia się toksyn z organizmu raz na zawsze. 

Metoda, którą opracowałam jest tak skuteczna ponieważ bierze pod uwagę proces usuwania toksyn na wielu poziomach ludzkiego organizmu dzięki czemu ostatecznym efektem procesu odtrucia jest również uwolnienie na poziomie emocjonalnym, psychicznym oraz tym eterycznym i duchowym w postaci uwolnienia od rytuałów, paktów, klątw, uroków czy niepowodzeń życiowych i tzw. karmy. 

Po terapii odtruwającej rozpoczniesz swoje życie na nowo, tym razem jako wolna istota która odzyskała swój potencjał, światło i energię. 

Poziom odczuwalnych zmian po terapii odtruwającej jest nie do opisania słowami, które znamy. 

Gdybym miała określić to co dzieje się z człowiekiem w czasie terapii odtruwającej to byłoby to wielopoziomowe uwolnienie. Uwolnienie na poziomie ciała, umysłu i ducha. 

To co było dla ciebie nieosiągalne przed terapią, przyjdzie do ciebie z łatwością po odtruciu i uwolnieniu z toksyn. 

Zapraszam na terapię, która odmieni twoje życie. 

Na terapię odtruwającą umówisz się pisząc do mnie e-mail. 

otrzymujesz

- Wywiad w zakresie stanu zdrowia, dolegliwości oraz toksykologii
- Indywidualny plan odtruwania 
- Receptę zielarską
- Receptę homeopatyczną
- Receptę ortomolekularną
- Gwarancję regularności terminów wizyt
- Wsparcie

Dołącz do grona zdrowych ludzi

Umów się na wizytę już dziś i odzyskaj zdrowie

Napisz e-mail zadzwoń