Żyjemy w czasach, gdzie wszyscy idą na łatwiznę w kwestiach odżywiania, a kiedy już się coś dzieje, to pretensje do niczemu niewinnego Boga…

Złe odżywianie ludzie mają w nawyku kompensować sobie przeróżnymi suplementami, nie mając pojęcia, że suplement to również tabletka. Tabletka, która niczego nie leczy. 

Nie ma znaczenia czy częstujesz organizm białą chemiczną tabletką czy kolorowym suplementem – nawet tym pseudo naturalnym.  

Wasi guru, zastraszyli was opowieściami o zatrutym pożywieniu i nakazali kupować suplementy, które sami produkują a wy w to uwierzyliście.  

 

Zdrowie, opierające się o sztuczne substancje...

... typu suplementy, jest jak niepełnosprawny człowiek chodzący o kulach...

Co z tego, że idzie, jeśli nie na własnych nogach…   

Ludzie chorują nie z powodu braku suplementów, lecz z powodu wieloletnich, permanentnych zaniedbań i braku wiedzy o rzeczywistych potrzebach ich organizmów

Jeśli nie wiesz co jesz to później dziwią Cię rezultaty….

Każdy człowiek powinien, dla własnego dobra i z czystej miłości do samego siebie, posiadać wiedzę na temat tego, czego potrzebuje jego organizm. 

Nie ma to nic wspólnego ani z dietetyką, ani kaloriami ponieważ te zagadnienia wrzucają każdego do jednego wora i rzeźbią pod linijkę  nie postrzegając człowieka jako odrębnej jednostki i nie określają indywidualnego zapotrzebowania organizmu. 

Istniej możliwość sprawdzenia czego właśnie TY potrzebujesz oraz czego potrzebują organizmy Twoich dzieci. Mając taką wiedzę wiesz dokładnie na co zwracać uwagę przygotowując posiłki dla swojej rodziny. 

Dzięki tej wiedzy możesz prawidłowo dbać o zdrowie, unikając w przyszłości ciężkich chorób

Wiedzę tą przekażesz swoim dzieciom, dzięki czemu i one będą miały łatwiej w życiu.  

Tylko wiedza daje prawdziwą wolność

Bo najważniejsze to zdać sobie sprawę z ogromnej wagi tego, co kładziemy na swój talerz, ale to co jest dobre dla mnie może szkodzić Tobie.

Już dziś możesz zmienić swoje życie, zadzwoń lub napisz i dowiedz się jakiego pożywienia potrzebuje właśnie Twoje ciało.

Dołącz do grona zdrowych ludzi

Umów się na wizytę już dziś i odzyskaj zdrowie

Napisz e-mail zadzwoń

Przeczytaj również:

Nadwaga, otyłość, efekt jojo 

Słabe i mocne strony Twojego organizmu