Słabe i mocne strony Twojego organizmu

Czy wiesz, że rodzisz się z pewnymi zasobami i niedoborami? 

Czy wiesz, że te zasoby i niedobory warunkują całe Twoje życie?

Czy wiesz, że zasoby poszczególnych elementów warunkują również Twój stan emocjonalny, psychiczny a także powodzenie w życiu?

Polska kultura i medycyna również ta naturalna pozwala w niewielkim stopniu poznać samego siebie i/lub dowiedzieć się gdzie są nasze słabe a gdzie mocne strony. 

Sprawia to, że większość ludzi przezywa życie na autopilocie walcząc z chorobami, złym samopoczuciem, negatywnymi stanami emocjonalnymi a nawet z biedą, czy niemożnością samorealizacji.  

A wcale nie musiałoby tak być gdyby już małym dzieciom sprawdzano słabe i mocne strony organizmu.

Można to zrobić dzięki aspektowi medycyny chińskiej.

TMC dzieli przyrodę na 5 żywiołów i każdemu z nich są przyporządkowane poszczególne organy:
Ziemia -  żołądek i śledziona
Metal – płuca i jelito grube
Woda – pęcherz moczowy i nerki
Drzewo – wątroba i pęcherzyk żółciowy
Ogień – serce i jelito cienkie  

Każdy z tych aspektów oddziałuje na jakość naszego życia fizycznego, emocjonalnego, duchowego i otaczającą nas (lub nie) obfitość.  

W zależności od zasobów, które otrzymamy w chwili urodzenia nasze życie będzie dla nas satysfakcjonujące lub nie.

Chodzi jednak o to, że jeśli wiesz, że na drodze jest dziura, możesz ją ominąć i uniknąć wypadku.  
Podobnie jeśli znasz swoje zasoby, wiesz gdzie leży Twój problem i możesz sobie z nim poradzić budując energię poszczególnych żywiołów.  

Przykładem niech będzie mój wykres. Jest on zrobiony w formie szkicu, ale moim pacjentom udostępniam wyliczenia w formie czytelnego diagramu.   

W moich zasobach ewidentnie widać niedobór żywiołu ognia 5% oraz ziemi 1% co przekłada się na słabość serca, jelita cienkiego, żołądka oraz śledziony. W życiu osobistym przekłada się to na brak siły do działania i biedę… 
Do tego mam dużo energii drzewa co wywołuje jego atak na osłabiony element ziemi. W życiu osobistym przekłada się to na niemożność dania upustu swojej kreacji poprzez ciągłe analizowanie czy mogę, czy powinnam, czy w ogóle jest sens… Brak ujścia dla mocy kreacji wywołuje stan zapalny wątroby i/lub pęcherzyka żółciowego… co tylko pogłębia atak drzewa na ziemię a więc wątroba atakuje żołądek i śledzionę wprowadzając je w stan zapalny co zaburza procesy trawienne…       

Rzeczywiście moje życie wyglądało nędznie dopóki podświadomie nie zaczęłam budować energii ziemi. 

Wraz ze wzrostem siły żołądka i śledziony zmieniła się również moja sytuacja materialna niestety za każdym razem gdy osłabi się energia ziemi mojego organizmu, z mojego portfela wylatują również ostatnie pieniądze…    

Co daje mi ta wiedza? 

Przede wszystkim dziś doskonale wiem co się dzieje z moim ciałem i jakie to ma przełożenie na mój stan psychiczny, duchowy i bogactwo mnie otaczające.

Jeśli coś dzieje się w moich finansach, wiem, że mój żołądek woła o pomoc. 

Jeśli w moim życiu pojawiają się ludzie, którzy chcą na mnie żerować lub mnie wykorzystać wiem, że powinnam zająć się jelitem cienkim bo energia ognia jest zaburzona. 
Jelito cienkie odpowiada za równowagę w dawaniu i braniu.

Ponad to wiem, że urodziłam się w najgorszym miejscu z możliwych dla mnie przy tych zasobach. 

Szczecin zawsze wydawał się dla mnie przekleństwem. 

Odkąd się urodziłam, nie spotkało mnie tu nic dobrego. 

Dziś wiem dlaczego. 

Moim miejscem na ziemi są góry, bo góry to moc naszej Matki Ziemi. W górach moje życie płynie a ja jestem nie tylko sobą, ale najlepszą wersją siebie. Góry dają mi moc i energię, której potrzebuje moje ciało.

Twoje  życie w Twoich rękach

Jeśli więc Twoje życie układa się nie po Twojej myśli, masz ciągle pod górkę, nie układa Ci się w życiu zawodowym i/lub miejsce, w którym mieszkasz sprawia wrażenie jakby chciało Cię wykopać, to z całą pewnością powinieneś odnieść te problemy do niedoborów w swoim organizmie.  

Stąd pochodzi właśnie powiedzenie: 
„Co wewnątrz to na zewnątrz” . 

Jeśli więc nie podoba Ci się to co widzisz dookoła siebie możesz to zmienić odnajdując problem w swoim wnętrzu a więc poznając swoje słabe i mocne strony.

Takie wyliczenia warto również robić dla małych dzieci ponieważ dzięki temu jako odpowiedzialny rodzic możesz je uchronić przed wieloma chorobami i depresją.

Indywidualne sprawdzenie konstytucji,
zalecenia dietetyczne i zioła dostosowane pod budowanie energii w miejscach niedoboru, 
horoskop chiński oraz 
wskazówki na 50 lat w kwestii tego, który element wzmacniać w poszczególnych latach: 

Cena:  550 zł

Usługę realizuję po zaksięgowaniu środków na koncie. 
W tytule przelewu proszę podać adres e-mail do kontaktu.

Film o słabych i mocnych stronach organizmu

PS 
Proszę nie sugerować się moimi oznaczeniami w wykresie, który Państwu pokazałam. Dla każdej osoby te oznaczenia są inne. Dla mnie energia ziemi w sferze mentalnej oznacza bogactwo, ale dla każdego z Państwa ten aspekt będzie inny.

Napisz już teraz, aby poznać siebie i rozpocząć prawidłowe żywienie a zmienisz swoje jutro