Nazywam się Marta Banasiak i jestem dyplomowaną Fitoterapeutką, certyfikowanym zielarzem, terapeutką Medycyny Chińskiej oraz (wkrótce) dyplomowaną Homeopatką. 

Zajmuję sie przywracaniem zdrowia u ludzi chorych na choroby nieuleczalne dla medycyny głównego nurtu.

Jeśli szukasz kogoś kto pomoże ci wrócić do zdrowia, jesteś w dobrym miejscu, zapraszam do kontaktu.

Z pasją zajmuję się ziołolecznictwem odkąd dzięki niemu wyleczyłam się z takich chorób jak: astma, alergia, egzema, depresja, osłabiona odporność, nawracające i częste infekcje zatok, oskrzeli i płuc

Moją misją jest umożliwienie powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia osobom szukającym długoterminowego rozwiązania dla swoich zdrowotnych problemów. Dzięki Filozofii Jednej Wizyty oraz Planowi Zdrowotnej Transformacji pomagam ludziom odzyskać zdrowie i uczę ich jak o siebie dbać aby każdego dnia cieszyć się dobrym samopoczuciem, jasnym umysłem i chęcią do życia. To wszystko pomaga o dzyskać kontrolę nad własnym zdrowiem i życiem oraz otwiera drogę do wzrostu świadomości.  

Byłam organizatorką eventów z takimi osobistościami jak dr Hubert Czerniak oraz dr Jerzy Jaśkowski. 

Od kwietnia do września każdego roku prowadzę terenowe warsztaty z rozpoznawania roślin leczniczych , dzięki czemu poszerzam świadomość ludzi zaznajamiając ich z właściwościami roślin oferowanych w darmowej Aptece Matki Ziemi. 

Fitoterapia czy fitoterapia?

Słowo "Fitoterapia", którego używam określając moje autorskie programy przywracające zdrowie jest czymś znacznie głębszym niż samo ziołolecznictwo. 

Każdy program Fitoterapii
składa się z wielu elementów, które razem składają się na ostateczny efekt, którym jest twój powrót do zdrowia.
Jako określenie ziołolecznictwa słowo „fitoterapia” piszemy z małej litery „f”. 

To co tworzę jest znacznie bardziej złożone i głębokie
dlatego w myśl filozofii Medycyny Chińskiej, moje autorskie programy przywracające zdrowie określam jako „Fitoterapia” pisząc słowo zawsze dużą literą „F”, co oznacza jej nadrzędne znaczenie i inną funkcję niż w przypadku określenia pospolitego. 

Myśląc o Fitoterapii miej więc w wyobraźni program, który odmieni twoje życie – przywracając ci zdrowie.  

Moja h​istoria

Zioła i suplementy to zdecydowanie za mało aby odzyskać zdrowie. Nikt nie wie o tym tak dobrze jak ja.

Chcąc wyleczyć się
z astmy, alergii, depresji oraz zapalenia szpiku i kości próbowałam różnych ziół, suplementów a nawet zmian w sposobie odżywiania. Wszystko na próżno. Nic nie przyniosło rzeczywistych efektów.

Moja determinacja
sprawiła, że nigdy nie poddałam się w poszukiwaniach holistycznej terapii, która postawi mnie na nogi.

Po wielu miesiącach poszukiwań zrozumiałam, że jeśli chcę być zdrowa, muszę sama ułożyć „Plan powrotu do zdrowia”. Zrobiłam to. Zebrałam wszystko co wiem do jednego dokumentu, ułożyłam szczegółową Fitoterapię dla samej siebie. Zastosowałam się do własnych zaleceń i po 6 tygodniach byłam zdrowa. Najwspanialsze jest to, że nigdy wcześniej nie czułam się lepiej.

Opracowałam fundamentalne zasady
przywracania zdrowia u ludzi.


Swoją Fitoterapią zaczęłam leczyć ludzi chorych na astmę, alergię, AZS (jak ja kiedyś) i bardzo szybko okazywało się, że każda z tych osób zdrowieje – podobnie do mnie. 

Mając umysł niedowiarka,
poszłam o krok dalej i zaczęłam stosować Fitoterapię u ludzi chorych na nowotwory – początkowo niezłośliwe i ku mojemu zdziwieniu okazywało się, że nim człowiek doczekał terminu operacji – niebyło już co operować. 

Jedyne o czym myślałam to to, że przecież to nie możliwe… 

Tym razem poszłam „po bandzie” i postanowiłam sprawdzić jak na moją Fitoterapię zareaguje ktoś chory na nowotwór złośliwy i w tym właśnie momencie dowiedziałam się, że w przypadku takich nowotworów moje zalecenia muszą być rozłożone w bardzo długim okresie czasu a dawki ziół należy stosownie zmniejszyć aby uniknąć zalania organizmu jadem nowotworowym. 
Po rocznej terapii chory wrócił do zdrowia


Od tego momentu ani razu nie zwątpiłam
w to, co dzięki mojej chorobie udało mi się odkryć. 
Od tego momentu zgłębiam wiedzę w zakresie oddziaływania na organizm ludzki poszczególnych zaleceń Fitoterapii. 

Moje Fitoterapie sprawdzają się w leczeniu
niemal każdej choroby – poza nowotworami jedynie depresje wymagają długiego procesu leczenia, odtruwania i pracy na poziomie umysłu.  

To czego doświadczyłam
zarówno w czasie trwania licznych chorób i dolegliwości, jak i w czasie zdrowienia mojego organizmu oraz organizmów innych ludzi udowodniło mi, że nie ma chorób nieuleczalnych -  trzeba tylko znaleźć sposób.

Bardzo długo pracowałam nad udoskonaleniem
pierwotnej wersji mojej autorskiej Fitoterapii. 

Pomogłam wielu osobom odzyskać zdrowie


Dziś dzielę się z Państwem efektami mojej ponad 7 letniej pracy w dwóch niezwykłych programach Fitoterapii czyli w Planie Zdrowotnej Transformacji oraz Filozofii Jednej Wizyty.

Uproszczonym programem powrotu o zdrowia jest Wizyta Rozszerzona
Dla osób potrzebujących odtrucia z toksyn i szczepień
stworzyłam specjalny program Odtruwania Organizmu

Aby pomagać
w powrocie do zdrowia ludziom na całym świecie większość wizyt prowadzę on-line

Jesteś w najlepszym miejscu aby odzyskać zdrowie – zapraszam do kontaktu.  

Jak pracuję

Moją misją jest umożliwienie powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia osobom szukającym długoterminowego rozwiązania dla swoich zdrowotnych problemów.      

Wszystkie Fitoterapie tworzę indywidualnie w oparciu o wieloletnią wiedzę zdobytą na uczelniach, licznych kursach i szkoleniach oraz w czasie własnej prywatnej praktyki i wytrwałym dążeniu w zdobywaniu wiedzy w zakresie odzyskania zdrowia oraz utrzymania w zdrowiu ludzkiego ciała.

Przywrócenie zdrowia
w ludzkim ciele oraz nauczenie właściciela tego ciała jak dbać o nie, aby cieszyć się zdrowiem, jest dla mnie niezwykle pasjonującym zajęciem. 

Każdy człowiek jest inny
i potrzebuje indywidualnego podejścia do swojego problemu dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom tworzę indywidualne Fitoterapie w oparciu o polskie ziołolecznictwo, medycynę ortomolekularną, homeopatię oraz filozofię Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Zakres mojej pracy obejmuje naturalne metody leczenia chorób nieuleczalnych dla medycyny akademickiej.


Pracuję również z pasjonatami zdrowia i natury
prowadząc spotkania, szkolenia, kursy, wykłady i warsztaty tematyczne, na które serdecznie zapraszam.
PS
Część z nich odbywa się On-Line i znajdziesz je w zakładce „Wydarzenia”.

Indywidualny coaching zdrowia
prowadzę dla Ciebie w Planie Zdrowotnej Transformacji, który jest moją najbardziej rozbudowaną formą Fitoterapii przywracającej zdrowie w najcięższych przypkach.

Chcesz wrócić do zdrowia? Zapraszam do kontaktu.