Sample Headline

JEŚLI ZACZNIESZ DZIŚ - ZMIENISZ SWOJE JUTRO

Wyleczyć nieuleczalne

Depresja, lęki, nerwice, myśli samobójcze, psychozy, zmienne nastroje, agresja, choroby psychiczne, choroby układu nerwowego i inne, zbierają coraz większe żniwo wśród coraz młodszych osób a nawet dzieci. 

Chciałoby się powiedzieć, że za zaniedbanie własnego organizmu zbiera się w konsekwencji określone choroby, ale skoro przeciętny człowiek nie wie, że jego organizm ma indywidualne tylko dla niego potrzeby i że można to sprawdzić, jak wobec tego możemy mówić o zaniedbaniach?

Depresja, nerwica, lęki, choroby psychiczne

Establishment medyczno-dietetyczny wmawia ludziom, że wszyscy są tacy sami i potrzebują dokładnie tego samego. 

Przeróżne  diety dobierane są jedynie na zasadzie bilansu energetycznego lub domniemań i fantazji dietetyka, nie mając niczego wspólnego z rzeczywistym zapotrzebowaniem Twojego organizmu. 

Takie nastawienie zapewnia pracę zarówno dietetykom jak i lekarzom, którzy równie chętnie co dietetycy trzepią kasę na nieświadomych niczego ludziach. 

Konsekwencją niewiedzy są m.in. choroby psychiczne, które wbrew temu co mówią lekarze, są uleczalne, czego jestem dowodem zarówno ja, jak i moi pacjenci.

Nie jest łatwo

  Niestety nie jest łatwo wyleczyć, którąkolwiek z  chorób psychicznych, ale jeśli zaczniesz dziś, jutro będziesz już na swojej drodze do zdrowia.

  Gdy astmę i alergię możemy wyleczyć w ciągu 6 tygodni, choroby układu nerwowego wymagają minimum pół roku, rok, czasami dłużej, ale jeśli nie zaczniesz, wciąż będziesz tkwił/a w świecie, gdzie nie ma dla Ciebie ratunku. 

Chcesz tego? Który świat wybierzesz?  

Zapraszam Cię do świata, w którym zdobędziesz prawdziwą wiedzę o życiu w zdrowiu.

Świat, do którego Cię zapraszam

W świecie, do którego Cię zapraszam poznasz siebie i potrzeby swojego organizmu. 

Nauczysz się jak o siebie dbać i jak żyć zdrowo bez tabletek i suplementów. 

Zdobędziesz wiedzę, która uwolni Cię od chorób i ludzi, którzy zarabiają na ludzkim cierpieniu. 

Dostaniesz dostęp do filmów, które sprawią, że zrozumiesz prawdziwą przyczynę swojego problemu, a dzięki temu, zadbasz o siebie tak, aby nigdy więcej nie dopuścić do choroby.

Zapraszam Cię do świata, w którym zdobędziesz prawdziwą wiedzę o życiu w zdrowiu, jeśli przyjmiesz to zaproszenie, każdego dnia będziesz bliżej celu, którym jest zdrowie.

Czy przyszło Ci kiedykolwiek do głowy, że... 

Twoja depresja, nerwica czy stany lękowe są spowodowane błędami żywieniowymi, które wyczerpały życiodajną energię? 

Brak siły do życia i codziennego funkcjonowania to tylko zewnętrzne objawy tego abyś się zatrzymała i zaczęła zastanawiać się co każdego dnia serwujesz sobie na talerzu. 

Bez zmian w sposobie odżywiania i życia, bez ziół i natury, bez pracy nad odbudową energii życiowej nic nie zdziałasz.  

DLACZEGO?

Bo przeholowałaś/eś.
Zaciągnęłaś/eś kredyt we frankach, którego nie możesz spłacić ponieważ odsetki tego kredytu Cię zabijają. 
Dlatego czujesz się tak fatalnie.  

Eksploatowałaś/eś swój organizm nic nie dając mu w zamian. Zamiast dostarczyć życiodajne paliwo, z którego Twój organizm wyprodukowałby niezbędną energię życiową, Ty serwowałaś/eś mu popiół i powiedzmy obrazowo, zatarłaś/eś zarówno silnik jak i zależne od niego części (organy).

ZACZNAJĄC JUŻ DZIŚ - ZMIENISZ SWOJE JUTRO

Aby wyjść z depresji czeka Cię ciężka praca, ale jest to praca, która będzie procentować powrotem dobrego samopoczucia, chęci do życia i radości. 

Dzięki Fitoterapii, zostawisz za sobą tą przerażającą pustkę, lęk i szare, "nic nie warte życie". 

Stopniowo zaczniesz widzieć świat w jaśniejszych barwach a nabyta w czasie terapii umiejętność radzenia sobie z problemami i stresem sprawi, że Twoje życie nabierze realnej dla Ciebie wartości.    

Odstawisz stopniowo leki, które choć poprawiają teraz Twoje samopoczucie, niestety doprowadzają organizm do ruiny energetycznej. Każda tabletka to kolejna „chwilówka” dobrana do kredytu we frankach.    
 
Nie obiecuję, że wszystkie Twoje problemy nagle znikną, bo tak raczej się nie stanie - chyba, że dysponujesz czarodziejską różdżką.
Nauczę Cię jednak, jak stawić im czoło i zamiast się ich bać – zacząć je rozwiązywać.    

Dzięki indywidualnie opracowanej dla Ciebie Fitoterapii, odbudujemy energię Twojego organizmu, dzięki czemu poczujesz się znacznie lepiej i nabierzesz energii oraz siły do życia. 
 
Dzięki wsparciu mentalnemu nauczysz się inaczej patrzeć na świat i rozwiązywać problemy, które do tej pory Cię przerastały.

Wspólnie znajdziemy również Twój życiowy cel, abyś już zawsze miała/ł kompas ustawiony na konkretne współrzędne, których realizacja sprawi, że w niepamięci pozostawisz to co było....      

Ogromną pomocą na poziomie fizycznym dla osób chorujących na depresję jest Filozofia Jednej Wizyty, która oczyszcza i doprowadza cały organizm do równowagi.   W przypadku depresji pomoc na poziomie fizycznym to jednak za mało, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest Plan Zdrowotnej Transformacji, zawierający aspekt fizyczny, psychiczny, emocjonalny i duchowy. 

Plan Zdrowotnej Transformacji to również wsparcie i pomoc każdego dnia, co jest niezwykle istotnym aspektem przywracającym zdrowie w chorobach związanych z psychiką.    

Jeśli chorujesz na depresję warto rozważyć również  odtruwanie organizmu, które wchodzi skład Filozofii Jednej Wizyty oraz Planu zdrowotnej Transformacji.

Zielarz Polska, zajmuje się przywracaniem zdrowia na najwyższym poziomie, w najkrótszym możliwym czasie. Opracowane, prekursorskie Fitoterapie działają szybko i pewnie dając najlepsze efekty w najkrótszym możliwym czasie.

Dołącz do grona zDROWYCH LUDZI

Umów się na wizytę już dziś i odzyskaj zdrowie

Napisz e-mail zadzwoń