Dni otwarte

Dni otwarte to czas, w którym nie prowadzę zapisów na wizyty. 
W tych dniach jestem do Państwa dyspozycji w wyznaczonych godzinach. W czasie dni otwartych mogą Państwo skorzystać ze Zwykłej Wizyty, badania metodą Biorezonans oraz badania Quantum.  

Zwykła Wizyta
– pierwsza 250 zł, kolejne 200 zł 

Badanie Biorezoanasem
czterech elementów – 100 zł - (głowa, klatka piersiowa, jelita, organ wybrany przez Państwa) 

Badanie Quantum
– 50 zł - (niedobory, obciążenie organizmu toksynami i metalami ciężkimi)  

W czasie dni otwartych nie prowadzę zapisów na wizyty. W tych dniach gabinet jest dla Państwa otwarty bez wcześniejszej rezerwacji. Proszę mieć na uwadze, że na wizytę może czekać więcej osób a przychodzenie na ostatnią chwilę może nie być dobrym pomysłem.

Jeśli na godzinę przed zamknięciem na wizytę czeka trzech pacjentów proszę się upewnię, że zostaną Państwo przyjęci w tym dniu.

W czasie dni otwartych mogą Państwo skorzystać ze Zwykłej Wizyty, na której zostanie przeprowadzony wywiad oraz badanie zgodne z kanonem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz wywiad ogólny co pozwoli na dobranie stosownych naturalnych preparatów, leków medycyny chińskiej, leków homeopatycznych, receptur zielarskich lub suplementacji zależnie od potrzeb. Większość leków naturalnych dostępna jest na miejscu. 

W czasie dni otwartych mogą Państwo skorzystać z badania Biorezonansem w niższej cenie. Jest to badanie 4 elementów, z których jeden organ wskazują Państwo sami.

Drugie badanie, które możemy wykonać w czasie dni otwartych w niższej cenie to badanie metodą Quantum. Sprawdzamy tu obciążenie toksynami i metalami ciężkimi oraz niedobory witamin, minerałów, koenzymów.

Wchodząc na wizytę proszę od razu sygnalizować chęć wykonania badań.  

Dzięki badaniu Biorezonansem oraz Quantum  nareszcie dowiesz się co ci dolega a po badaniu otrzymasz indywidualne,zalecenia. Zapraszam.

dlaczego zielarz polska?

Większość osób zgłaszających się do mnie na badanie metodą Biorezonansu zdaje sobie sprawę, jak ważny jest odczyt i interpretacja wykonanego badania aby pomóc pacjentowi wrócić do zdrowia.  

Gabinety Biorozonansu funkcjonujące komercyjnie
nastawione są na zysk ze sprzedaży suplementów, ponieważ z tego się utrzymują. W gabinetach tych pracują ludzie bez wykształcenia dającego im uprawnienia aby leczyć ludzi metodami naturalnymi. Pozostaje im więc handel.  

Zielarz Polska
, jako Fitoterapeuta, terapeuta Medycyny Chińskiej i Zielarz skupia się na wyleczeniu pacjenta metodami naturalnymi w jak najkrótszym czasie.  


Zielarz Polska, posiadając wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie diagnostyki wielu chorób i dolegliwości zgodnie z wiedzą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej zupełnie inaczej podchodzi do wykonywanych badań metodą Biorezonansu.  

Odczyt i analiza badań a później dobór Fitoterapii ma zawsze na celu dobro pacjenta oraz jego jak najszybszy proces zdrowienia.  


Pacjenci chcący powrotu do zdrowia
, zamiast komercji i drogich suplementów, właśnie z powyższych względów wybierają „Wizytę Rozszerzoną” i powrót do zdrowia z Zielarz Polska.

Zapraszam do kontaktu również ciebie.

Dołącz do grona zdrowych ludzi

Umów się na wizytę już dziś i odzyskaj zdrowie

Napisz e-mail zadzwoń