Borelioza

pozbądź się ​pasożyta rujnującego twoje życie I ZDROWIE
WIELOWYMIAROWA TERAPIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I ZWIERZĄT
ZAPOBIEGANIE CHOROBIE CZYLI CO ZROBIĆ PO UGRYZIENIU KLESZCZA?

spotkanie on-line

FORMA: on-line 
CZAS: 7
0 minut 

CENA:
450 PLN
EURO:
112,50 EUR
FUNTY: 
90 GBP

Zakup poza Allegro 
🍀​​13102047950000920203413887
TYTUŁ:
 "BORELIOZA” 
Po realizacji przelewu napisz maila na biuro@zielarzpolska.pl

ZAKUP PRZEZ ALLEGRO


OTRZYMASZ: Skuteczne r eceptury zielarskie z opisami, leki do leczenia wielowymiarowego, terapia dla dorosłych, dzieci i zwierząt. Dowiesz się co zrobić po ugryzieniu kleszcza, jak go profesjonalnie usunąć i jak zabezpieczyć się przed chorobą. Poznasz aspekt energetyczny boreliozy i jej koinfekcji. 
Dzięki przedstawionej terapii wielowymiarowej pozbędziesz się zarówno boreliozy jak i większości jej koinfekcji.


Poradnik ma na celu
przedstawienie zagadnienia jakim jest borelioza. W czasie spotkania dowiesz się dlaczego nie można wyleczyć boreliozy tradycyjnymi metodami, dlaczego infekcja wraca i daje wiele nieswoistych objawów.  Co sprawia, że nie możesz trwale odzyskać zdrowia? Dlaczego leczenie boreliozy zdaje się być niewykonalne?

Najważniejszą częścią spotkania jest przedstawienie wielowymiarowego procesu leczenia boreliozy, przedstawienie receptur zielarskich, informacji o wspomaganiu leczenia oraz już po spotkaniu dostarczenie uczestnikom leków niezbędnych do całkowitego wyleczenia choroby. 

Co ważne
przedstawiona metoda leczenia opiera się o leczenie na poziomie fizycznym oraz energetycznym. Tylko taki proces jest w stanie realnie i trwale wyleczyć człowieka z boreliozy.    

Biorąc udział w tym spotkaniu zyskasz
narzędzia dzięki którym odzyskasz zdrowie. Przedstawiona terapia jest odpowiednia dla dorosłych, dzieci oraz zwierząt.

Myślisz, że masz w życiu pecha – dlatego twoje życie się nie układa? 
Po latach niepowodzeń i patrzenia na szczęście innych doszedłeś do wniosku, że radość, szczęście i miłość nie są dla ciebie?
Brak życiowej równowagi pomiędzy dobrem za złem oraz dawaniem i braniem spowodował, że wycofałeś się z życia, stronisz od ludzi z obawy przed krzywdą, którą z całą pewnością ci wyrządzą?
Masz wrażenie, że innym należy się wszystko a tobie nic?
W pracy zmuszają cię do wyręczania innych natomiast tobie, żadna pomoc się nie należy? Jak tylko się postawisz – wylatujesz?
A może nawet jak robisz coś dobrego, zawsze za to po wielekroć obrywasz?  

Musisz wiedzieć, że nie jesteś w tym sam
Kilka lat temu nagrałam na ten temat film, który został zablokowany na wszystkich kanałach i mediach społecznościowych (nie muszę mówić dlaczego)dlatego tym razem opowiem o tym na naszym spotkaniu on-line poświęconym boreliozie.  

Poznaj boreliozę – kata swojego życia, sprawcę wszystkich niepowodzeń i ruiny życiowej oraz zawodowej.


Na naszym spotkaniu
dowiesz się dlaczego popularne terapie przeciw boreliozie zwyczajnie nie działają i poznasz terapię, która wyciągnie cię z choroby zarówno na poziomie fizycznym jak i energetycznym, dzięki czemu odblokujesz  swój potencjał energetyczny i raz na zawsze zakończysz życie w pechu. 
Po przeprowadzonej terapii szczęście zacznie uśmiechać się również do ciebie. 


Leki dostaniesz ode mnie Pocztą Polską wraz z dokładnym opisem ich zastosowania natomiast receptury zielarskie przekażę ci za pośrednictwem e-maila.  
Nie zwlekaj z zakupem poradnika.
 
Działaj i daj szansę szczęściu!  Do zobaczenia!